Reklam

VİP Cosmtic Academy ile ‘VİP’ meslek edinin

  • Güncelleme: 21.06.2020 01:06
VİP Cosmetic Academy’de kosmetik eğitimi almak isteyenlerin tüm masraflarını Job Center karşılıyor.
VİP Cosmtic Academy ile ‘VİP’ meslek edinin

Bochum kentinde faaliyet gösteren VİP Cosmetic Academy, meslek sahibi olmak isteyen kadınlara kosmetik eğitimi veriyor. Tüm masraflarının Job Center tarafından karşılanan VİP Cosmetic Academy eğitimi için sadece Bildungsgutschein almanız yeterli.

Job Center’dan alacağınız Bildungsgutschein ile eğitiminizi tamamladıktan sonra kendi işiniz sahibi olabilirsiniz. Haftasonları uygulamalı olarak verilen eğitimlere Almanya’nın dört yanından kadınlar VİP bir meslek olan kosmetikçi olmak için katılıyor.

VİP Cosmetic Academy’in kaliteli eğitimi sayesinde mesleksiz kadınların VİP bir mesleği olduğuna dikkat çeken Habibe Arslan,’’Bizde eğitimini ve sertifikasını alan kadınlar, kendi işletmelerini hizmete açıyor veya bir kozmetik salonunda işe başlayabiliyor’’dedi.

Microblading’ten Permanent Make Up’a, Remover PMU’dan Ganzheitliche kosmetik gibi çok sayıda alanda mesleğin en ince ayrıntılarının öğretildiği VİP Cosmetic Academy’nin kariyer koçluğunu ise işinde profesyonel bir isim olan Sevilay Şentürk yürütüyor.

Cengiz Parlayan /Haberci Gazete