Reklam

UID Hagen şubesinde bilgisayar kursu başladı

  • Güncelleme: 19.09.2019 00:46
Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Hagen şehrinde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) şube teşkilatı bilgisayar kursu başlattı.
UID Hagen şubesinde bilgisayar kursu başladı

 

Hagen UID şube teşkilatı tarafından bölgede ilk olarak açılan bilgisayar kursuna kayıtlar başladı. Kurslara katılacak kursiyerlere uzman eğitmenler tarafından ilk olarak, word yazılımı, internet ve e-posta kullanımı, dosya açma ve resim görüntüleme gibi konularda eğitim verilecek.

Bölgede ilk kez bilgisayar kursu başlatıklarını söyleyen UID Hagen Şube Teşkilatlanma Başkanı İsmail Göverçile, insanların teknolojik gelişmelerden haberdar olması için kursu açtıklarını ifade etti. Göverçile, “Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere 14 hafta sürecek kurslarda bilgisayarın temel donamınlarının yanında word yazılımı, internet ve e-posta kullanımı, dosya açma ve resim görüntüleme gibi konularda eğitim verilecek.

14 hafta sürecek kursumuzda, kursiyerlerimiz hem boş vakitlerini değerlendirerek, bilgisayar kullanmayı öğrenecekler hem de kurs sonunda sertifika alacaklar. Bilgisayar kursumuza kayıtlar başlamış olup, kursiyerlerden 110 Euro gibi masraf payı alacağız. UID üyelerimize de yüzde 20 gibi bir indirim uygulayacağız” dedi.

UID Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Con, UID Hagen Şube Teşkilatı tarafından açılan bilgisayar kursunu ziyaret ederek, teşkilat yöneticilerini tebrik etti, başarılar diledi.