Reklam

UID’den Fatihspor’a destek ziyareti

  • Güncelleme: 27.11.2019 01:21
Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, 25 Kasım günü saldırıya uğrayan Pforzheim Fatihspor Kulübü‘nü ziyaret ederek, yetkililere geçmiş olsun dileğinde bulundu.
UID’den Fatihspor’a destek ziyareti

Pforzheim Fatihspor Kulübü yetkilileriyle bir araya gelen Genel Başkan Bilgi, “Tek arzumuz olayla ilgisi bulunan kişi veya kişilerin bir an önce bulunup, adalete hesap vermeleridir” dedi.

Gün geçtikçe artan saldırılardan endişi ettiklerini dile getiren Bilgi, “‪Gelişen hadiselere baktığımızda Almanya’daki toplumsal barışı tehlikeye sürükleniyor. Bu tesis bir spor kopleksiydi. Sporun birleştirici özelliğine gölge düşmüştür. Bu saldırıları kınıyoruz ve Türk kurumların korunmasında Alman güvenlik güçlerinin hassasiyet göstermelerini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

UID Baden Bölge Başkanı Muhlis Alkan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, kundaklanan tehsis gezilerek yöneticilerden bilgi alındı.

Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Pforzheim Fatihspor Kulübü ziyaretinin ardından Baden Bölgesini UID teşkilatını ziyaret ederek bölge ve şube yöneticileri ile istişarede bulundu.

Anahtar Kelimeler: