Reklam

Türkiye Bursları 2021 başvuruları için 15 dilde tanıtım materyalleri hazırlandı

  • Güncelleme: 13.01.2021 19:16
Türkiye Bursları 2021 başvuruları için 15 dilde tanıtım materyalleri hazırlandı

Sunduğu uluslararası seviyedeki eğitim, bilgi ve tecrübe zenginliğinin yanında, Türkiye dünyanın her yanından uluslararası öğrencilere ülkenin en seçkin üniversitelerinde burslu eğitim imkânı sunuyor.

Türkiye, “Türkiye Bursları” ile dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrenciler için üniversitelerinin kapılarını açmaktadır. Türkiye Bursları, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde tam zamanlı veya kısa süreli bir program sürdürmeleri için seçkin öğrencilere verilen ve devlet tarafından finanse edilen bir burs programıdır.

Türkiye Bursları, ülkeler arasındaki iş birliğini ve toplumlar arası ortak anlayışı güçlendirmeye kendini adamış geleceğin liderlerinden bir ağ oluşturmayı hedefliyor.Türkiye Bursları başvuru döneminde tanıtım materyalleriyle ilgili sıkça talepler gelmektedir. Benzer taleplerin sizlere de gelmekte olduğu düşüncesiyle, 2021 yılı için ürettiğimiz 15 dildeki tanıtım materyali yüksek çözünürlüklü olarak web sayfamızdan; en sık sorulan 10 soru için ürettiğimiz "1Q1A" formatındaki kısa videoların ve tanıtım filmleri ise Youtube sayfamızdan temin edilebilir.

Afiş ve Broşürler:
https://turkiyeburslari.gov.tr/en/promotionmaterials
Videolar:
/> Tanıtım Filmleri:

https://www.turkiyeburslari.gov.tr