Reklam

Sırakaya, Avrupalı Türk’ün ümidi oldu

  • Güncelleme: Notice: Undefined offset: 2 in /home/avrupa/public_html/isAyarlar/fonksiyonlar.php on line 1027 Notice: Undefined offset: 1 in /home/avrupa/public_html/isAyarlar/fonksiyonlar.php on line 1027 .. 00:00
Avrupalı Türklerin Ankara’daki sesi olmaya hazırlanan UID eski genel başkanı Zafer Sırakaya, Avrupa’daki seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra Türkiye’de seçmenlerle bir araya geliyor.
Sırakaya, Avrupalı Türk’ün ümidi oldu
Almanya’da örnek toplumsal çalışmalarıyla ön plana çıkan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul üçüncü bölge milletvekili adayı Zafer Sırakaya, seçim çalışmalarını İstanbul’da sürdürüyor. Almanya’da sandıkların kapanmasının ardından Türkiye’ye giden Sırakaya, İstanbul’da seçmenlerle bir araya geliyor.
 
 
Uluslararası Demokratlar Birliği (UİD) eski genel başkanı Zafer Sırakaya, seçim sürecinde Avrupa’daki seçmenlerle bir çok ortamda buluştu. Avrupa’yı adeta karış karış gezerek bu ülkelerde yaşayan Türklerin dertlerini dinleyen ve notlarını alan Sırakaya, çözüm önerilerini de seçmenlere aktardı.
 
 
Seçim çalışmalarıyla ilgili gazetemiz Avrupa’nın Sesi’ne konuşan Sırakaya, “Avrupa’da yaşayan kardeşlerimizle bir çok ortamda bir araya geldik. Şimdi de seçim bölgemdeyim ve burada yaşayan seçmen kardeşlerimle bir araya geliyoruz. Bütün gayretim ve enerjimle ülkeme hizmet etmeyi amaçlıyorum. Benim en büyük hedefim vatanıma ve milletime hizmet etmek“ dedi.
 
 
 
 
 
 

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Mesajınız