Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği’nin Kadınlar Kolu DEB Partisini ziyaret etti

Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği’nin Kadınlar Kolu DEB Partisini ziyaret etti

GÜMÜLCİNE

 

Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği Kadınlar Kolu, 15 Mart Cuma günü Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ocak ayında yeni seçilen Kadınlar Kolu Başkanı ve Yönetimi ile, Dostluk Eşitlik Barış Partisi’nin Ocak ayında seçilen Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ile istişarelerde bulunarak birbirlerini tebrik ettiler. 

Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği Kadınlar Kolu Başkanı Esra Haseki dernek olarak gerçekleştirecekleri faaliyetlerden bahsederken aynı zamanda DEB Partisi’ne ziyarette bulunmalarının ve sıcak ortamdan duydukları hoşnutluğu dile getirerek Genel Başkan’a teşekkür etti. DEB Partisi Genel Başkan’ı Çiğdem Asafoğlu her zaman yanında olduklarını ve derneğe destek verdiklerini belirterek bu nazik ziyaretlerinden dolayı tüm Kadınlar Kolu Yönetimine teşekkür etti.

1997 yılında faaliyete geçen dernek her yıl  “Geleneksel  Seçek  Şenlikleri”  adı  altında  üç  gün  boyunca  yağlı  güreş  ve  kültürel  etkinlikler  düzenlemektedir.

DEB Partisi olarak Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği Kadınlar Kolu’na bu ziyaretinden dolayı bir kez daha teşekkür eder, çalışmalarında sonsuz başarılar dileriz.

 

Anahtar Kelimeler: Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği’nin Kadınla