Reklam

Rıdvan Ahmet, Kozlukebir Belediye Başkanlığına yeniden aday

  • Güncelleme: 16.03.2019 23:25
GÜMÜLCİNE
Rıdvan Ahmet, Kozlukebir Belediye Başkanlığına yeniden aday

 

Yunanistan’da mayıs ayında yapılacak yerel seçimler için adaylar belirlenmeye başladı. Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, Demokratik Güç Listesi’nden yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

 

 

Bir önceki seçimde Kozlukebir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Rıdvan Ahmet, bu göreve yeniden talip olduğunu yayınladığı bir basın bildirisi ile resmen açıkladı.

Demokratik Güç Listesi’nden aday olan Rıdvan Ahmet, beş yıllık belediye başkanlığı döneminde eşitlik ve adalet ilkelerine bağlı kalarak hizmet verdiğini belirterek, “Önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak seçimlerde Demokratik Güç Listesi olarak tekrar aday olduğumuzu siz değerli halkımıza bildirmekten onur duyarız” dedi.

 

 


Başkanlığı döneminde ülkenin ekonomik krizlerle boğuştuğu zor bir dönem geçirdiğini vurgulayan Ahmet, "Gerek ülke, gerek belediye, gerekse bölge halkı olarak imkanların son derece kısıtlı olduğu, bir gün sonrasında bile ne olacağı belli olmayan kritik ve çok zor bir dönemden geçtik" diye konuştu.

 

ŞİKAYET EDEN DEĞİL, ŞİKAYET DİNLEYEN OLDUK


Ancak zorlukların üzerine kararlılıkla giderek, bu sancılı dönemi atlattıklarını vurgulayan Rıdvan Ahmet, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şikayet eden değil şikayet dinleyen, sorun çıkaran değil, sorunlara çözüm üreten, dertlerine çare bulan bir yönetim anlayışıyla çalıştık. Her zaman hakkın ve hakikatin yanında adaletsizliğin ise karşısında olduk. Yaratılanı yaradandan ötürü severek, köylerimiz arasında hiç bir ayrım yapmadan, bize oy versin veya vermesin, hiçkimseyi ayırmadan yaşadığımız ve yönettiğiniz belediyeye hizmet için gece gündüz çaba sarfederek imkanlarımız çerçevesinde en iyi hizmeti yapmaya çalıştık. Her zaman hizmet üretmek, değer üretmek ve bugüne kadar yapılamayanları yapabilmek için ugraş verdik."

 

 

Bölgeye hizmette kararlı olduklarını belirten Ahmet, yeniden belediye başkanlığına talip olduğunu belirterek şunları söyledi:
"Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ekip arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz çizgiden ayrılmadan, ahlâklı, ilkeli, edepli, azimli ve kararlı bir şekilde hiç bir güç karşısında eğilmeden, korkmadan yorulmadan bölgemizde sizlere en iyi hizmeti yapabilmek için önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak seçimlerde Demokratik Güç Listesi olarak tekrar aday olduğumuzu siz değerli halkımıza bildirmekten onur duyarız.”

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Rıdvan Ahmet, Kozlukebir