Reklam

Kariyer Koçu Şentürk, 'Sevdiğiniz işin peşinden gidin'

  • Güncelleme: 22.06.2020 20:47
Kariyer Koçu Şentürk, 'Sevdiğiniz işin peşinden gidin'

Kariyer Koçu olarak, insanlar iş arama sürecindeyken, işe alımcı bakış açısıyla düşünmeleri için desteklediğini ve kendilerini masanın diğer tarafından görmelerini sağladığını dile getiren Sevilay Şentürk,’’Henüz kariyer yolculuğu başlamadıysa bile, üniversite sürecini gelecekleri için nasıl daha verimli hale getirebileceklerini görmelerini sağlıyorum. Meslek belirleme veya meslek değişikliği konusunda zihnindeki işaretlerini çözmede destek oluyorum’’dedi.

CV Hazırlarken Destekçi
İnsanların yanında rahat hissetmeleri ve tecrübesine güvenebilmelerinin önemine değinen Kariyer Koçu Sevilay Şentürk,’’ Çünkü kariyerlerinle ilgili olmak istedikleri yere ulaşma sürecini hızlandırabilirim.İş arayanlar için CV hazırlarken destekçi oluyorum. Örneğin: CV hazırlarken kendilerini daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalarını sağlıyorum’’

Hayaller Netleştirilmeli
Mülakatlara giderek “olması gereken” yanıtları adaylar adına vermediğini ancak potansiyelerini doğru yerde ve zamanda, doğru şekilde sergilemelerine destekçi olduğunu vurgulayan Sevilay Şentürk,’’Gelecekle ilgili hayallerini ve isteklerini netleştirmelerini sağlıyorum. İnsanların iş hayallerini hedefe dönüştürmeleri konusunda destekliyorum. Kendinlerinin belirledikleri hedefe giden kariyer yolunda yürürken eşlik ediyorum. Veya bir şirkette çalışıyorsunuz ve iş ortamında zor insanlarla daha kolay iletişim kurulması yaklaşımlarını nasıl değiştireceklerini belirlemelerini sağlıyorum’’şeklinde konuştu.

Kariyer Koçu Sevilay Şentürk’e sevilay.sentuerk@outlook.de elektronik posta adresinden veya 0174/5924942 mobilden ulaşabilirsiniz.

Cengiz Parlayan / Haberci Gazete