Reklam

Kalite ve Lezzet, Lega´da buluştu

  • Güncelleme: 27.04.2019 00:48
Kalite ve Lezzet, Lega´da buluştu

 

Dortmund’da Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunan Lega Restorant, şehrin en işlek sokağı olarak bilinen Kampstr.82 de açıldı. Güler yüzlü ve tecrübeli personeli, modern dizaynı, iştah açan menüsü ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirten Mehmet Recep Bingölbaşlı:

 

 

" Aylardır süren yoğun hazırlık sürecinin ardından restorantımızın açılışını yaptık. Her detayıyla özel olarak ilgilendik. Eşsiz Türk kebaplarını kömür ızgarasında hazırlayıp müşterilerimize sunuyoruz‘‘dedi.

 

 

‘EKSİKLİĞİ KAPATTIK‘

Dortmund şehir merkezinde böyle bir Türk restorantı eksikliğini kapattıklarını belirten Bingölbaşlı,‘‘Bizde ekip olarak özellikle bu adresi tercih ettik. Restorantımızda serpme kahvaltı ile güne başlayıp pirzola, kebap çeşitleri, biftek, balık, köfte, yaprak döner, mezeler, günlük çorba çeşitleri ve günlük yemek menüsü ile hem gözünüze hem de midenize hitap ediyoruz.

 

 

Elli kişilik oturma alanımız mevcut.Ramazan ayı ile beraber iftar menümüzü de sunmaya başlayacağız. Müşterilerimiz aileleri, arkadaşları, dostlarıyla, modern, rahat bir ortamda Türk mutfağı lezzetlerinin tadını çıkarabilirler. Hepinizi bekliyoruz" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Kalite ve Lezzet, Lega´da buluştu