Reklam

Hayal Edin, İvgen Gerçekleştirsin!

  • Güncelleme: 06.02.2020 00:20
Hayal Edin, İvgen Gerçekleştirsin!

İVGEN Finance Consulting, ‘Siz hayal edin biz gerçekleştirelim’ sloganı ile size en uygun kredi buluyor. 23 yıldır finans alanında faaliyet gösteren İvgen Finance Consulting’in tecrübelerinden yararlanırken www.kredimbenim.de internet adresinden her türlü kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KİRA ÖDEMEK YERİNE EV SAHİBİ
Son yıllarda emlak edinmenin güvenilir yatırım aracı olduğunu ifade eden İvgen Finance Consulting Yetkilisi Serdar İvgen,''Emlak faizleri son 30 yılın en düşük seviyesinde seyrediyor. İnsanlar kira ödemek yerine ev sahibi olmaya yöneliyorlar''dedi.

EN KARLI YATIRIM EMLAK
Emlak edinmenin şu anda tam zamanı olduğunu kaydeden Serdar İvgen,''Son 20 yılda yeni sosyal konut yapılmıyor. Buna karşılık da kiralarda son dönemde yüzde 10-20 arasında artış görülüyor. Emlak kredisi faizleri ise son 50 yılın en düşük seviyesinde. Düzenli ve yeterli geliri olan vatandaşlara emlağa yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum''diye konuştu.

AYAĞINIZA GELİYOR
Her türlü krediden tutun emlak alım satın, inşaat yapımı ve sigorta ve finans işlemlerini kolayca yapma imkanına sahipsiniz. İvgen Finance Consulting’e kadar bile yol kat etmenize gerek yok. Şirket yetkilileri siz talep ettikten sonra onlar sizin ayağınıza geliyor.

HAYALLERİNİZDEKİ EVE KOLAYCA ULAŞIN
Son dönemde özellikle emlak alanında yoğun kredi talebi olduğuna dikkat çeken İvgen Finance Consulting Yetkilisi Serdar İvgen, Kredim Benim aracılığı ile hayallerinizdeki eve de kolayca ulaşabiliyorsunuz. 120 aya varan taksit imkanları ile uygun ödeme koşulları ve hızlı onay süreci www.kredimbenim.de’de.

BİRİKİME GEREK YOK
EMLAK Kredisinde vatandaşların yeterli birikimi olmaması halinde bile kredi çıkardıklarının altını çizen Serdar İvgen,’’Emlakını satmak isteyenler de bize danışarak değerini biçiyoruz’’

EN UYGUN ARAÇ KREDİSİ
www.kredimbenim.de aracılığı ile ister 0 kilometre olsun ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin. 60 aya varan taksitler ve uygun faiz seçenekleri ile avantajlı Kredim Benim Taşıt Kredisinden yararlanın.

KREDİM BENİM SİZİNLE
HER türlü ticari ihtiyaç kredisinde de yanınızda olan kredimbenim.de kolay ödemeli kredi ile ihtiyaç anında taksitleriniz düşük tutarlarla başlasın. Esnek vade koşulları ve uygun faiz oranları sunan kredimbenim.de’de 50 bin eurodan 5 milyon euroya kadar kredi sağlanabilir.

HEMEN KREDIN HAZIR
Acil krediye mi ihtiyacınız var?
Hemen Kredim Benim +49 (0) 202 870 95 040 numaralı hattımızı arayarak ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

Farklı kullanım amaçlarına yönelik hazırladığımız kredi paketleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz ile hep yanınızdayız.

Cengiz Parlayan / Dortmund

Anahtar Kelimeler: