Reklam

Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu nezaket ziyaretlerine başladı

  • Güncelleme: 24.01.2019 01:25
GÜMÜLCİNE – BATI TRAKYA
Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu nezaket ziyaretlerine başladı

 

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu nezaket ziyaretlerine başladı

Partimiz bölgemizin en büyük mülki idare amiri olan Doğu Makedonya - Trakya Eyalet Başkanlığı’na randevu talebinde bulunmuş ancak nedenini bilmediğimiz sebeblerden dolayı talebimiz cevapsız kalmıştır. Nezaket ziyaretinde bulunmak amacıyla yaptığımız randevu talebine dahi cevap vermeyen Doğu Makedonya – Trakya Eyalet Başkanlığı’nın azınlığımıza ne kadar önem verdiği buradan anlaşılmaktadır.

 


DEB Partisi Yönetimi ilk ziyaretini 22 Ocak Salı günü Batı Trakya Türk Azınlığı’nın en üst temsil organı olan Danışma Kurulu’nun Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü sayın İbrahim Şerif’e gerçekleştirmiştir. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı DEB Partisi olarak sayın İbrahim Şerif’e teşekkür ederiz.

 


DEB Partisi Yönetimi 23 Ocak Çarşamba günü ziyaretlerine İskeçe Müftüsü Sayın Ahmet Mete ile devam etmiştir. Kendilerine bizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırladıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

Aynı gün DEB Partisi Yönetimi İskeçe Türk Birliği ile Gümülcine Türk Gençler Birliği’ne de ziyaret gerçekleştirmiştir. Her iki kurum da DEB Partisi’nin yeni yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarı dileklerinde bulunmuştur. İskeçe Türk Birliği Başkanı ve DEB Partisi MYK üyesi Ozan Ahmetoğlu ile Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Necat Ahmet’e nazik karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Anahtar Kelimeler: GÜMÜLCİNE – BATI TRAKYA