Reklam

Gaye ve Ceyhun dünya evine girdi

  • Güncelleme: 06.10.2019 00:40
Almanya’da ikamet eden Batı Trakya Türklerinden Koca Mümün ailesinin kızı Gaye ile Kel Mustafa Mehmet ailesinin oğlu Ceyhun dünya evine girdi
Gaye ve Ceyhun dünya evine girdi

Almanya’nın Witten şehrinde yaşayan Yeşim-Ertan Koca Mümün ailesinin kızı Gaye ile Asiye-Nazmi Kel Mustafa Mehmet ailesinin oğlu Ceyhun, Dortmund Beyaz Saray Düğün Sarayı’nda düzenlenen düğün merasimiyle hayatlarını birleştirdiler.

Avrupanın Sesi Gazetesi ve Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Hasan’ın da iştirak ettiği düğün törenine; Koca Mümün ve Kel Mustafa Mehmet ailelerinin akraba, dost ve sevenlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katılarak genç çiftlerin mutluluğunu paylaştı.

Yoğun bir katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne ve babaları gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği en güzel şekilde yaptı.

Gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Slov ve hareketli eserlerle renklenen düğün merasimi, düğün pastasının kesilmesinden sonra da geç saatlere kadar devam etti.

Düğün sonrası Koca Mümin ve Kel Mustafa Mehmet aileleri tebrikleri kabul etti.