Reklam

Eda ve Özgür Balcı'ya Muhteşem Düğün

  • Güncelleme: Notice: Undefined offset: 2 in /home/avrupa/public_html/isAyarlar/fonksiyonlar.php on line 1027 Notice: Undefined offset: 1 in /home/avrupa/public_html/isAyarlar/fonksiyonlar.php on line 1027 .. 00:00
Almanya’nın Heidelberg şehrinde yaşayan Trabzon-Köprübaşılı iş adamlarından İsmail Balcı’nın oğlu Özgür, Sinsheim Karizma Düğün Salonu’nda düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.
Eda ve Özgür Balcı'ya Muhteşem Düğün

Yoğun bir katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne ve babaları Ayşehanım-İsmail Balcı ile Sevilay-Şenol Fıstıkeken gelen konukları kapıda karşıladı.

Gelin ve damadın kemençe eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atıldığı düğünde genç çiftin ilk danslarında mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Gelin ve damadın mutluluklarına ortak olmak için binin üzerinde davetlinin katıldığı görkemli düğünde damadın amcaları işadamı Ali, Akif, Hasan ve Erkan Balcı masaları gezerek konuklara hoşgeldiniz dedi.

Grup Karizma tarafıdan seslendirdiği slov ve hareketli eserlerin ardından Karadeniz müziğinin genç ve iyi temsilcilerinden Akçabatlı Adem’in sahne aldığı muhteşem düğünde Karadeniz folklor ekibi bir gösteri yaptı.

Düğün pastasının kesilmesinden sonra da geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı. Düğün finalinde damadın annesi, babası, amcaları ve konukların oluşturduğu uzun halkalar birlikte horon oynadı.

Köprübaşılıların ve Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği üyelerinin katıldığı düğün töreninde dernek olarak bizler de, yeni evlenen çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

eda_ozgur_balci_1

eda_ozgur_balci_5

eda_ozgur_balci_3

eda_ozgur_balci_2

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz