Reklam

Dora Bakoyanni’ye ilik kanseri teşhisi kondu!

  • Güncelleme: 19.10.2021 15:35
Yunanistan eski Dışişleri Bakanı ve eski Atina Belediye Başkanı N.D. milletvekili Dora Bakoyanni’ye ilik kanseri teşhisi kondu.
Dora Bakoyanni’ye ilik kanseri teşhisi kondu!

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotis’in ablası ve ND Partisi liderliğine bir dönem aday olan 67  yaşındaki Dora Bakoyanni, kendisine konan ilik kanseri teşhisini kişisel sosyal medya hesabından duyurdu. 

“Kanseriniz olduğunu duymak asla kolay değil, size gerçeği söyleme borcum vardı, saklanan bir insan değilim.” sözleriyle başlayan Bakoyanni yaptığı duygusal açıklamada: “Kanser olduğunu duymak hiçbir zaman kolay değil. Kontrol etmediğin ve ansızın gelen seni daha da korkutuyor. Bu yalnız kendini değil, aynı zamanda sevdiklerini ve sevenlerini kurkutur. Ama herşeye rağmen bu hastalıkla mücadele edilmekte ve yenilmektedir. Bu güne kadar hayatımda hiçbir mücadelede geri adım atmadım. Tedavi sürecimle birlikte normal olarak çalışmaya devam edeceğim ve buna paralel çok sevdiğim bölgem için ve bununla mücadele edeceğim. Bu hastalıkla yaşamasını öğreniyorsunuz. Gündelik hayatın başka bir konusu, değişmeyeceğiz. Çalışmaya devam edeceğiz. Kanseriniz olduğunu duymak asla kolay değil, size gerçeği söyleme borcum vardı, saklanan bir insan değilim. Ülkemizdeki çok değerli doktorların elinde, hastalığı yenme konusunda kararlıyım ve kendimi gelecek için çok iyimser hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

x