Reklam

Demokratik Güç Listesi’nin seçim bürosu açıldı adaylar tanıtıldı

  • Güncelleme: 05.05.2019 00:11
Gümülcine
Demokratik Güç Listesi’nin seçim bürosu açıldı adaylar tanıtıldı

 

Kozlukebir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Rıdvan Ahmet’in başkanlığındaki Demokratik Güç Listesi’nin seçim irtibat bürosu 4 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı açıldı.

 

 

Büyük Sirkeli köyü meydanında bulunan seçim bürosunun açılışı yapılırken, Demokratik Güç Listesi’nin meclis üyesi ve muhtar adayları da halka tanıtıldı.

Törende önce adaylar tanıtıldı. Sirkeli ve Kozlukebir bölgelerinde aza ve muhtar adayları köy köy, Hemetli ve Mehrikoz bölgelerinin adayları ise toplu halde hatıra fotoğrafları çektirdiler.

 

 

Adaylar tanıtıldıktan sonra Kozlukebir Belediye Başkanı ve Demokratik Güç Listesi Başkanı Rıdvan Ahmet kürsüye çıkıp katılımcılara konuştu.

 

Rıdvan Ahmet, görevde kaldıkları 5 yıllık sürede yapılan çalışmaları sinevizyon gösterimi ile halka anlattı. 2019 yerel seçimleri kazanmaları durumunda yapmak istediklerini de katılımcılarla paylaştı.

 

 

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’in liderliğindeki Demokratik Güç Listesi’nin seçim irtibat bürosunun açılışına ve tanıtıma belediye meclis üyesi ve muhtar adayları, eşleri, soydaşlar ve davetliler katıldı.

 

 

Açılışta yağmur yağmasına rağmen katılımcılar meydandan ayrılmayarak tanıtım törenini sonuna kadar takip ettiler.

Açılış ve adaylık tanıtımı, meclis üyesi ve muhtar adayların toplu halde çektirdikleri hatıra fotoğrafları ile sona erdi.