Reklam

Bursa Şubesi, Covid-19 nedeni ile yardıma ihtiyaç hemşehrilerimize yardım elini uzattı

  • Güncelleme: 09.04.2020 16:11
Bursa Şubesi, Covid-19 nedeni ile yardıma ihtiyaç hemşehrilerimize yardım elini uzattı

BTTDD Bursa Şubesi alınan tedbirler nedeni ile temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan ve özellikle son dönemde yaşanan ekonomik çalkantılar sebebi ile maddi anlamda güçlük yaşayan hemşehrilerine erzak yardımında bulundu. 

Bu kapsamda Derneğin sponsorlarından ve yetkili kurum ve kuruluşlardan temin edilen erzak paketleri, yardıma ihtiyaç duyan Bursa’daki 200 civarındaki hemşehrimize ulaştırılmaya başlandı.

Söz konusu yardımların devam edeceğini belirten Başkan Dr. Ali Eminlatif ‘BTTDD Bursa Şubesi olarak sürekli olarak maddi anlamda yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimizin yanında olduk. 

Ramazan Ayları ve belirli dönemlerde daha da fazla artan zorluklara beraber göğüs gerebilmek adına Covid-19 Salgını nedeni ile yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimizi de yalnız bırakmıyoruz. Mahalle temsilcilerimiz aracılığı ile şuana kadar 240 Batı Trakyalı haneye ulaştık. 

Her zor dönemde olduğu gibi bu zor dönemde de insanımızın yanında olmak bizlerin boyunun borcudur. Her zaman olduğu gibi hemşehrilerimizin yanında olmaya ve alan el değil veren el olmak için elimizden geleni yapacağız. 


Bu yardımlar bizlere sürekli destek olan hemşehrilerimiz ile bizlere destekten hiçbir zaman kaçınmayan kuruluşların eseridir, kendilerine bir kez daha hemşehrilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum’ dedi.