Bentour Reisen den renkli Paskalya etkinliği

Bentour Reisen den renkli Paskalya etkinliği
Bentour Reisen den renkli Paskalya etkinliği

Bentour Reisen, Paskalya tatillerine en genç yolcular için özel bir etkinlikle giriş yapıyor. 29 Mart ve 1 Nisan 2024 tarihleri arasında  Antalya Havalimanı’na seyahat eden 12 yaşına kadar tüm çocuklara, boyama kalemi seti ve Paskalya Tavşanı sayfaları hediye edilecek.


 
Bentour ayrıca, “Denizde Paskalya” temasıyla bir de yaratıcı fotoğraf yarışması düzenleyecek. Yarışmaya katılanlar, bir sonraki aile tatili için ‘seyahat kuponu’ kazanma şansı da elde edecek. Yarışmaya katılmak isteyenler, çektikleri sanat eserleri fotoğraflarını isimleri ve rezervasyon numaraları ile birlikte  marketing@bentour.ch adresine e-posta ile gönderecek. Son katılım tarihi 2 Nisan olan yarışmada 400 euro değerinde bir seyahat kuponu için çekiliş yapılacak.


 
Bentour Pazarlama Direktörü Christian Hauk, etkinlikler ve yarışmaya ilişkin olarak "Paskalya'da küçük misafirlerimize bir mutluluk vermeyi ve aynı zamanda yaratıcı gelişimleri için bir platform sunmayı heyecanla bekliyoruz. Birbirinden renkli sanat eserlerini sabırsızlıkla bekliyor ve tüm katılımcılara bol eğlence ve başarılar diliyoruz.” dedi.
 
Aile dostu tatillerin adresi, Türkiye spesiyalisti Bentour Reisen, neşeli ve unutulmaz anlarının işaretini şimdiden veriyor.

Batı Trakya'dan başlayan fırtınalı hayat
Önceki Batı Trakya'dan başlayan fırtınalı hayat
DİTİB gençliği, üniversite adaylarına fırsatlar sundu
Sonraki DİTİB gençliği, üniversite adaylarına fırsatlar sundu