Reklam

Avrupanın Sesi şimdi mobil uygulaması ile yayında

  • Güncelleme: 20.03.2021 19:45
Dünyadan ve Türkiye'den son dakika haberleri, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeler için Avrupanın Sesi mobil uygulaması yayında.
Avrupanın Sesi şimdi mobil uygulaması ile yayında

Avrupanın Sesi resmi haber sitesi www.avrupaninsesi.com, şimdi mobil uygulaması ile Android ve İOS platformda yerini aldı. Mobil uygulamayı telefonlarına indiren kullanıcılar Avrupa’dan ve Türkiye’den haberlere hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

www.avrupaninsesi.com ile güncel haberler ve son dakika gelişmeler şimdi mobil cihazınızda. Avrupanın Sesi haber sitesi yenilenen tasarımını, güvenilir ve sağlıklı haberlerini, bu uygulama ile mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

UYGULAMA NASIL YÜKLENECEK?

Google Play veya App Store’de arama çubuğuna Avrupanın Sesi yazın. Ekrana gelen etrafı yıldılarla çevrili A harfi (Kırmızı) uygulamasını tıklayıp “yükle” tuşuna basarak uygulamayı kısa sürede yükleyin.

Bu aşamadan sonra www.avrupanınsesi.com haber sitesine yüklenen haberler bildiri olarak uygulama yüklü telefonlara anında iletilecek. Uygulama indirildiğinde bildirim ses ayarlarını manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Android Uygulama için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.avrupaninsesi veya Google Play uygulamasından Avrupa’nın Sesi

İOS Uygulama için:

https://apps.apple.com/tr/app/avrupan%C4%B1n-sesi/id1551529297?l=tr veya App Stor uygulamasından Avrupanın Sesi

 

x