Reklam

Avrupa Tokatlılar Derneği’nden bölgemizdeki Başkonsoloslarımıza anlamlı ziyaret

  • Güncelleme: 20.02.2020 21:05
Avrupa Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ATYD)’nin 7. Olağan Genel Kurulunda yeniden genel başkan seçilen Ömer Yüceşan ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Cumhuriyeti Köln, Münster ve Essen Başkonsoloslarını ziyaret etti.
Avrupa Tokatlılar Derneği’nden bölgemizdeki Başkonsoloslarımıza  anlamlı ziyaret

Avrupa Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ATYD)’nin 7. Olağan Genel Kurulunda yeniden genel başkan seçilen Ömer Yüceşan; yönetim kurulu üyeleri İbrahim Ateş, Hüseyin Koçak, Sevda Aras, Yunus Emre Candemir ve Abdurrahman Şahin ile birlikte Kuzey Ren Vestfalye eyaletinde görev yapmakta olan Türkiye Cumhuriyeti Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, Türkiye Cumhuriyeti Münster Başkonsolosu Ahmet Faik Davaz ve Türkiye Cumhuriyeti Essen Başkonsolosu Şener Cebeci’yi makamlarında ziyaret etti.

Yeni yönetimin ve ATYD faaliyetlerinin tanıtıldığı ziyaretlerde karşılıklı fikir-alışverişinde bulunuldu. NRW eyaletinde görev yapmakta olan Türkiye Cumhuriyeti Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, Türkiye Cumhuriyeti Münster Başkonsolosu Ahmet Faik Davaz ve Türkiye Cumhuriyeti Essen Başkonsolosu Şener Cebeci yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.

ATYD’nin 8 Mayıs 2020 tarihinde düzenleyeceği iftar programına dair davetiye ve Tokat’a özgü hediyelerin verildiği ziyaret sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi.